Batman: City of Scars

Son yıllarda internetin de yüksek hızlara ulaşması ve dolayısıyla video streaming de kolaylaşması sayesinde birçok fan filmi çekilmeye başlandı. City of Scars da bunlardan biri. Tanıtım yazısı şu şekilde:

When the Joker escapes from Arkham and murders the parents of a young boy, Batman recalls the pain of losing his own parents as a child. He is pushed past his limits to the point where his focus becomes revenge on all who stand in his way, including many of Gotham’s underworld. Finally, Batman is forced to look at the psychological profile of his own mind and except the consequences of his life to find resolve.

Açıkcası ben çok beğenmedim. Batman’in kostümünü bir garip yapmışlar. Ayrıca sembolü de değiştirmişler ki bence gereksiz bir hareket olmuş. Joker’in tip iyi olsa bile oyunculuğu çok kötü buldum ki  Joker’i canlandırmanın çok zor birşey olduğuna inanmıyorum. Joker dışında birçok birkaç kötü adam daha var: Mr. Zsasz, Vantrolog ve Harley Quinn. Harley’i beğendim aslında. Oynayan kız da ayrı bir güzel geldi.

Genel olarak çok başarılı bulmadım. Bence hala çekilmiş en iyi Batman kısa filmi Batman Dead End. Ancak City of Scars’ı da izleyin. Samimi bir girişim.

batmancityofscars_0021

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s