Osborn’cum, aklını başına al.

Az önce The List’în yeni bölümü ile iligli birşeyler okudum Marvel’ın blogunda. Bu sefer Norman Osborn ve çakma Avengers’ları Hulk ve Uzaylı oğlu Skaar ile kapışıyormuş. Ve diyor ki:

"First, because the Hulk-less Banner has teamed up with his savage son Skaar, who’s gamma-fueled strength and Sakaarian Old Power make him as big a problem as the Hulk himself might have been. But even more importantly, Norman discovers that puny little Banner might just be the most dangerous Hulk there is…"

Şimdi burdan ne anlıyoruz: 1. Dark Avengers X-Men ile kapıştı. Osborn yenildi. Osborn Daredevil’a saldırdı, bir halt yapamadı. Sadece 138 tane masum insan öldü ve Daredevil şu an Hand’in başında ve çok daha sinirli. 3. Osborn Namor’ın eski karısını canavara çevirip deniz adamlarını yemesi için okyanusa saldı. Namor ve X-Men durumu kurtardı. Şimdi de Hulk’tan sopa yiyecekmiş.

Ya o zaman bence Osborn bu kadar akıllı bir adam olarak biraz pes etsin. Çünkü listesinde kaç tane madde var bilmiyorum ama belli henüz hiçbir maddenin yanına bir check işareti koymayı başaramadı ki, sözde çakma da olsalar elinin altında dünyanın en güçlü süper kahramanlar ekibi var.

Bu List denilen seri hakkaten ne anlatıyor anlayaiblmiş değilim. Osbor gittikçe gözümden düşmeye başladı. Hani sonuçta şu bütün Marvel evreni “Dark Reign “diye sallanıyor ve Osborn böyle salakça davranmaya devam ederse bu olay silsilesinin finalinin heyecan verici bir tarafı kalmayacak. Neyse ama yeni List’in çizimleri çok hoş gözüküyordu. Boş bir vakitte okunur.

2 thoughts on “Osborn’cum, aklını başına al.

  1. Osborn bana kalırsa tüm Dark Reign sürecini elinden geldiğinde iyi yönetti, özellikle aylar boyunca kendisini bir hayalet gibi tedirgin ederek tüm kararlarını etkileyen Loki’nin varlığını düşünecek olursak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s